Kırlangıç Bayrak

2.591
Kırlangıç Bayrak

Çeşitli etkinliklerde veya şirketlerin toplantı salonlarında kullanılan kırlangıç bayrak ölçüleri standart ölçüler değildir. Kullanılacağı yerin yerden yüksekliği, genişliği, boyutu, kırlangıç bayrak ölçülerini belirleyen en önemli etkenlerdir. Kırlangıç bayrak günümüzde en çok kullanılan bayrak modellerinden birisidir.

Tüm iç ve dış ortamlarda dilediğiniz organizasyonda kolaylıkla kullanabileceğiniz bayrak türü olan Kırlangıç bayrak herhangi bir söylemin ya da mesajın hedef kitleye aktarılmasında ürün üzerine resmedilmiş ve renklendirilmiş bir iletişim aracıdır.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri ve Modelleri birçok alanda süsleme bayrağı olarak kullanılan bayrak modellerinden olan Kırlangıç bayrak, kama modeli bayrak ve klasik dikdörtgen bayrak ebat, model ve  boyutları değişkenlik göstermektedir. Bu boyutlardaki bayrakların kırlangıç flama fiyatları ise oldukça uygun olmakta ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kırlangıç bayrak bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır.

izmir bayrak afiş