Cadde Bayrakları

Cadde Bayrakları

Cadde Bayrakları Nerede Kullanılır ?

Cadde bayrakları, cadde süslemelerinde kullanılan bayrak ve flama bez bayraklardır. Genelde elektrik direklerine asılarak kullanılan cadde bayrağı görsel açıdan dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Kurumların tercih ettiği bayrak flama reklam türüdür. Milli bayramlarda ve festivallerde sıkça tercih edilir. Görsel bakımdan oldukça güzel görünün cadde bayrağı özellikle belediyeler tarafından sıkça tercih edilen bayrak flama türüdür. Ölçü belirlenmesinde önemli kriter direklerin uzunluğu olup, bayrağın en ölçüsünü de bu kriter belirler.

Cadde Bayraklarının Kullanım Süresi Ne Kadardır ?

Kış aylarında ve yaz aylarında cadde bayraklarının kullanım süresi değişiklik göstermektedir. Kış aylarının soğuk ve yağışlı geçmesinden dolayı bayrakların kumaşı yaz mevsimine göre daha hızlı deforme olmaktadır. Kullanılan döneme göre cadde bayraklarının kullanım süresi değişmektedir. Kış mevsiminde zorlu hava şartları kumaşın ömrünü kısaltabilmektedir. Fakat biz İzmir Bayrak olarak, kış mevsiminde de bayraklarınızın ömrü uzun olabilsin diye Gramaj bakımdan en dayanıklı malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Cadde bayrağı satın almak ve bu ürünlerle ilgili teknik bilgi edinmek için yetkili müşteri temsilcisi personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak Siparişi Ne Kadar Sürede Hazırlanır ?

Bu süre bayrak siparişinin adetine göre değişir, fakat ortalama 2 – 3 gün içinde hazırlanır. Özel boyut ve adetteki bayraklar için satış temsilcisi personellerimizden bilgi almanızı öneririz.