Olta Bayrak Satışı

2.383
Olta Bayrak Satışı

Olta Bayrak marka, mekan, ürün veya hizmeti tanıtmak için plastik dubanın içerinde özel alaşımlı direğe monte edilmiş raşel kumaş baskıdan oluşan bir bayrak çeşitidir. Genel olarak Olta Bayrak, tanıtımı yapılacak olan markaların görünürlüğünü arttırmak, dikkat çekmek yada bilgilendirme yapmak için bayrak üretimi yapılan bayrak türüdür. Olta Bayrak günümüzde en çok tercih edilen bayrak çeşitlerindendir. Bayrak imalatı yapan firmamızda bayrak kumaşımızın yağmurdan etkilenmemesi için fikse işlemi yapılır. Bayrak üretimi birimimizde işlem gören bayrak kumaşımızın renginde solma yada rengin atması, değişmesi gibi durumlar olmaz. Yelken bayrağınızın kirlenmesi durumunda ise rahatlıkla yıkama işlemi yapabilirsiniz. Bayrağın özel tasarımı ile her zaman görünür olması sağlanmaktadır. Olta Bayrak üretimi ve bayrak imalatı yapılan firmamızda kişiye özel tasarım ile markanızın en iyi şekilde görünmesi sağlanmaktadır. Olta Bayrak rüzgarla birlikte 360 derece hareket kabiliyeti sayesinde dikkat çekmesi markanızın görünürlüğünü artıracaktır. Bayrak üretimi atölyemizde uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır. Olta Bayrak portatif olması nedeniyle kurulumu hızlı ve kolaydır.

Olta Bayrağı Üretimi

Birçok seçeneğin mevcut olduğu firmamızda öncelikle her bayrağın üretimi yapılmaktadır. Bu durumun sebebi de işimizde en iyisi olmamızdan dolayı üretimi olanağı en geniş sınırlara çıkıyoruz. Olta bayrak ve masa bayrağı gibi her çeşit üretimimiz mevcut olmakla beraber dayanıklı ve yıpranmayan ürünlerdir. Birçok seçeneğin mevcut olduğu bayraklarda sipariş verilenler ise,

Yukarıda verilen bayrak seçenekleri her zaman oldukça önemli bir üretim aşamasından geçer. Birbirinden farklı tercihlerin bulunduğu ürünlerde hazırlık aşamaları değişim gösterebilir. Siparişe göre ürün sayısı belirlenir. Kısa sürede hazırlanarak müşteriye teslim yapılır.

Olta bayrak, mekan, firma ürün ya da hizmetin tanıtım amacı yanında raşel kumaş ile hazırlanmış bayrak çeşididir. Bu sebeple de öncelikle hazırlanan bayrağın içerik özellikleri önemlidir. Dikkate alınan kumaş çeşidi kadar baskı seçeneği de önemlidir. Olta bayrak kurumsal amaç ile tercih edilen bayraklar arasındadır. Bu sebeple de firmaların tanıtım ve reklam amacı için önemli bir üründür. Baskı kaliteli ürün yapısı ile birlikte aynı zamanda belirli ölçüler dahilinde yapılır. 360 derecede hareket kabiliyetine sahiptir. Olta bayrak diğer adı ile beach flag olan bayrak, 70×300 ve 70×400 ebatlarında hazırlanır. Sabitlendiği kısım ise şemsiye bidonu olarak adlandırılan kısımdır. Duba üzerine konumlandırılarak dönüş açısı 360 derecedir.

Olta Bayrakları Fiyat Bilgisi

Olta bayrak fiyat olarak en uygun maliyetlerde üretilen bayrak çeşididir. Bu sebeple de müşteriler için fiyat uygunluğu ve ürün kalitesi ön plandadır. Olta bayrak için firmaların logoları basılır. Renk tonajı ve baskı kalitesine dikkat edilmelidir. Firmamız tarafından en iyi şekilde üretimi yapılır. Üretilen her bayrağın kalitesi istenilen şekildedir. En çok tercih edilen alanlar ise, iddia bayileri, eczaneler, konferans salonları, istasyonlar, oteller vb. alanlar için oldukça önemlidir. Üretimde fiyat uygunluğu ve istenilen kaliteye hakim ürünler olması da sipariş için müşteri tercihini ortaya koyar. Olta bayrak tercihi de reklam amacı ile talep edilen bayrak seçenekleri arasına yerini alır.

izmir bayrak afiş