L Tipi Yelken Bayrak Nedir

1.213
L Tipi Yelken Bayrak Nedir

Birçok bayrak seçeneği mevcut olmakla beraber üretimde seri olarak istenilen miktarda çoğaltmaktayız. Kortej bayrağından masa bayrağına kadar birçok seçenek mevcuttur. Bu sebeple de müşterilerimiz tarafından tercih edilen bayrak çeşidine göre üretim sağlanmaktadır. L tipi yelken bayrak ise ürünlerimizde çeşit aralıklarımızdan biridir. L tipi bayrak alt kısmında şemsiye bidonu mevcut olan bayraklardır. Kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazede olan ürün aynı zamanda 4 metrelik bir direk üzerine 74×300 cm olarak üretilir. İç ve dış mekanlarda firmaların markalarını temsil amacı ile yapılmıştır. L tipi plaj bayrağıdır. Kullanımı en geniş miktarlara ulaşan bayrağın kumaş kalınlığı, uzunluk ve bağlı olduğu şemsiye bidonu ölçüleri önemlidir. Direkler demir olmakta ve kumaş çeşidi ise raşel olarak tercih edilir.

L Tipi Yelken Bayrak Satışı

L tipi bayrak, firmaların en çok tanıtım amacı ile tercih ettiği bir üründür. Şemsiye bidonu üzerine konumlandırılan bayrak aynı zamanda istenilen ebatlarda üretilir. Birçok bayrak çeşidi arasında en çok tercih edilenlerden biridir. L tipi yelken bayrak üretimi yaparken öncelikle kullanılan materyaller oldukça önemlidir. Daha sonra da kalitesi ve üretim miktarı gelir. Her zaman müşterilerimiz tarafından tercih edilen L tipi bayrak çeşidi, firmalar tarafından tercih edilen önemli bir üründür. Tanıtım amacı ile firmaların reklamize edilmesi için tasarlanır. Her tasarımda firma logosu ön plandadır. Bu sebeple de kumaş kalitesi ve baskı çeşidi ile birlikte beklentileri karılamaya deva eder. L tipi bayrağın yanında masa bayrağı, kortej bayrağı ve kırlangıç bayrak en çok tercih edilen diğer ürünlerdir. Kısa sürede üretim olanağımız mevcut olmakla beraber aynı zamanda gün içerisinde de teslimat sağlıyoruz.

L Tipi Yelken Bayrak Ebatları

Bayrak çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen L tipi bayrak, ebat seçeneği olarak yükseklik 300 cm, baskı alanı 75×250 cm, şemsiye bidonu ise 20 litre olarak üretilir. Kumaş kalınlığı ise 140 gr/m2 olarak belirlenir. Piyasada en kalın kumaş olarak da üretim mevcuttur. L tipi yelken bayrak üretiminde tekstil baskı yapılır. HD kalitesinde hazırlanan baskı tekniğimiz ile birlikte en iyi şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz. Birçok ürün çeşidi hazırlayarak beklentileri karşılayan bir firma olmaya devam ediyoruz. Üretimde şemsiye bidonlarımız demirden yapılıp plastik malzeme kullanılmamaktadır. Bu sebeple de kaliteden şaşmayan bir malzeme ile üretim yapılarak istenilen bayraklar teslim edilmektedir. Birçok çeşit aralığı mevcut olmakla beraber aynı zamanda kargo seçeneğimiz ile Türkiye’nin her yerine gönderim sağlamaktayız. Bu sebeple de tercih edilen ürün miktarı istenilen adette olabilir. Ebat seçeneklerine uygun üretim ile birlikte  istenilen malzeme tercih edilerek üretim sağlanır. Birçok bayrak seçeneği arasında L tipi bayrak kullanım alanı olarak iç ve dış mekanlarda tercih edilir.

L Tipi Yelken Bayrak Fiyatları

Üretimde belirlediğimiz teknikler ile birlikte L tipi bayrak satın alırken dikkat edilenler ise, şemsiye bidonu 1. kalite olmalıdır. Baskı kalitesi önemlidir ve görsel açıdan renk tonajlarının en iyi şekilde görünürlüğü ortaya koyduğu bilinir. Sublimasyon boyaların kalitesi, doğa olaylarına karşı dayanıklı olması ve fikse edilen kumaşın kalitesi de oldukça önemlidir. Birçok ürün çeşidi mevcuttur. Bu sebeple de en iyi şekilde üretim teknikleri de dikkate alınmalıdır. L tipi yelken bayrak imalatında müşterilerimiz tarafından tercih edilen ürün aynı zamanda gün içerisinde teslim edilir. Uluslararası çalışan firmamız tarafından müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanır. L tipi bayrak fiyatları ile her zaman önceliğin kaliteden yana olduğu bir üretim ile hizmet vermekteyiz. Bu sebeple de müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamaktayız.