Kortej Bayrağı Hakkında Detaylı Bilgi

3.148
Kortej Bayrağı Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız tarafından birçok bayrak üretimi yapıldığı gibi en çok tercih edilenlerden biri de kortej bayrağı olmaktadır. İçeriğinde mevcut olan kumaş kalitesi ve baskı seçeneği ise oldukça önemlidir. Birçok bayrak seçeneği arasında en çok tercih edilenlerden biri olan kortej bayrağıdır. Eni boyundan uzun olan ve kesilmemiş Türk bayrağı rulosu olarak üretilir. Önemli günlerde yürüyüş sırasında birçok kişi tarafından çevresi sarılarak tutulan ve taşınan bir bayrak türüdür. Bu sebeple de kalitesi ve baskı türü oldukça önemlidir. Her zaman üretim teknikleri dikkate alınarak üretilir. Bu sebeple de tercih sebebi her zaman firmamızın kalite standartlarına uygun üretim yapmasıdır. Her üretimde firmaların istediği kadar baskı ve çoğaltma yapılır. Böylelikle beklentileri karşılayan bir kaliteye sahip olmamız da her zaman tercih edilmemizi sağlar. Kurumlar ve birçok şirketin tercih etmiş olduğu firma olarak üretimimize en iyi şekilde devam etmekteyiz. Kortej bayrağı son zamanların popüler bayrak ürünlerinden biri haline geldi. 50 cm’den 6 metreye kadar en yüksekliği yapılabilir. Bayrağın rulo boy uzunluğu 2000 metre gibi yapılabilir. Daha fazla uzunluk için özel çalışma gerekir. Kortej bayrağı fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Kortej Bayrağı Nedir ?

Kortej bayrağı seri halde baskısı yapılmış ve kesime girmemiş Türk bayrağı rulosudur. Sıra sıra ayyıldız basılan kortej bayrağı, Türk bayrağı ölçülerine bağlı kalarak orantılanır. Örnek vermek gerekirse, iki metre genişliğinde yüz metre uzunluğunda kortej bayrağı talep ederseniz, 2×3 mt Türk Bayrağı baz alınarak kortej bayrağındaki ayyıldız sayısı ve orantısı belirlenir. Kortej bayrakları, yürüyüş bayrak veya uzun bayraklar denilebilir. Önemli günlerde ve yürüyüşlerde tercih edilen kortej bayrağı, her zaman ebat olarak da istenilen şekilde üretilir. 50 cm’den başlayarak 6 metreye kadar yüksekliği yapılabilir. Bu sebeple de ebat seçeneği oldukça geniş yelpazededir. Kortej bayrağı seri halde yapılarak kesime girmemiş bir bayrak türüdür. Bu sebeple de büyük ebatlarda üretim mümkündür. Birçok yürüyüş ve önemli günlerde taşınarak yürüyüşlerin en önemli detayıdır. Her zaman istenilen baskı kalitesinde üretim sağlayarak beklentileri en iyi şekilde hazırlamaktayız. Bu sebeple de kaliteli bir üretim ile satışlarımız yapılır. Yürüyüş bayrağı olarak da belirtilen kortej bayrağı seri üretim sebebi ile istenilen ebatlarda kesimi yapılır. Rulo uzunluğu 2000metreye kadar çıkabilir. Üretimde istenilen miktara göre değişim gösterir. Firmamız tarafından beklentileri karşılayan bir üretim mevuttur.

Kortej Bayrağı Nerede Kullanılır ?

Kortej bayrağı kullanım alanları yürüyüşler ve önemli günlerdir. Bu sebeple de tercih edilen bayrağın üretimde istenilen faktörleri karşılaması oldukça önemlidir. Her zaman toplantı, yürüyüş ve özel günleri kapsayan bir kullanım alanı mevcuttur. Bu sebeple de kortej bayrağı kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanılan malzemeden üretim tekniklerine kadar birçok ayrıntıya dikkat edilir. Her zaman fark edilen kalite ile üretim aşamasında birçok detay önemlidir. Kortej bayrağı rulo olarak üretilir ve istenilen ebatta kesim yapılır. Aynı gün teslim ile müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Birçok firma tarafından ve belediye için sipariş talebi alınmaktadır. Hem kurumsal hem de devlet daireleri için tercih alanı oldukça geniştir. Kortej bayrağı tutma yerleri tarafından kişilerce tutulan bir bayrak türüdür. Popüler bayrak çeşitlerinden biri olarak tercih edilmeye devam eder.

Kortej Bayrağı Fiyatları

Birçok bayrak çeşidi üretmeye devam ediyoruz. Firmamız tarafından tercih edilen bayraklar her zaman istenilen sürede teslim edilir. Fiyat aralığı ise oldukça uygundur. Birbirinden farklı birçok seçeneğin bir arada bulunduğu bayrak çeşitleri istenilen siparişe göre üretimi sağlanır. Bu sebeple de kortej bayrağı üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı materyal özellikleridir. İstenilen özellikleri karşılayan bayrak içerisinde ay yıldızın orantısı tam olarak sağlanmalıdır. Bu sebeple de kortej bayrağı üretim potansiyelimiz oldukça geniştir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız tarafından malzeme kalitesi ve üretim potansiyeli oldukça geniştir. Fiyatlar ise her bayrak için uygun olmakla beraber aynı zamanda istenilen maliyettedir. Her zaman seri üretim yapmaktayız. Müşterilerimizi bekletmeden zamanında teslim sağlıyoruz. Böylelikle istenilen kaliteyi de hem üretim de hem de teslimatta sağlamaktayız. Ürünlerimizin uygun fiyatlarda olması da üretimimiz açısından oldukça önemlidir.

Bayrak Siparişi

Online kortej bayrağı siparişi verebileceğiniz gibi, direkt bizimle iletişime geçerek de kortej bayrağı siparişi verebilirsiniz. İzmir geneline aynı gün teslimat yapılabileceği gibi şehir dışından verdiğiniz bayrak siparişleriniz sipariş adetinize göre aynı gün kargo yapılabilir.

Bayrak Ölçüleri

Kortej bayraklarında en 1 metreden başlar 6 metreye kadar çıkabilir, uzunluk ölçülerinde herhangi bir sınır yoktur. Kortej bayrak kullanım alanına göre uzunluk ölçüsü belirlenir, 1 metreye 20 metrede olabilir 50 metrede.. veya 3 metreye 45 metre olabilir. Kortej bayrağı ölçü ve fiyat bilgisi için bizimle detaylı görüşme sağlamanızı rica ederiz.

Kortej Bayrak Resimleri