Kortej Bayrağı

1.325
Kortej Bayrağı

Kortej bayrağı son zamanların popüler bayrak ürünlerinden biri haline geldi. 50 cm’den 6 metreye kadar en yükseliği yapılabilir. Bayrağın rulo boy uzunluğu 2000 metre gibi yapılabilir. Daha fazla uzunluk için özel çalışma gerekir. Kortej bayrağı fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Kortej Bayrağı Nedir ?

Kortej bayrağı seri halde baskısı yapılmış ve kesime girmemiş Türk bayrağı rulosudur. Sıra sıra ayyıldız basılan kortej bayrağı, Türk bayrağı ölçülerine bağlı kalarak orantılanır. Örnek vermek gerekirse, iki metre genişliğinde yüz metre uzunluğunda kortej bayrağı talep ederseniz, 2×3 mt Türk Bayrağı baz alınarak kortej bayrağındaki ayyıldız sayısı ve orantısı belirlenir. Kortej bayrakları, yürüyüş bayrak veya uzun bayraklar denilebilir.

Kortej Bayrağı Siparişi

Online kortej bayrağı siparişi verebileceğiniz gibi, direkt bizimle iletişime geçerek de kortej bayrağı siparişi verebilirsiniz. İzmir geneline aynı gün teslimat yapılabileceği gibi şehir dışından verdiğiniz bayrak siparişleriniz sipariş adetinize göre aynı gün kargo yapılabilir.

Kortej Bayrağı Ölçüleri

Kortej bayraklarında en 1 metreden başlar 6 metreye kadar çıkabilir, uzunluk ölçülerinde herhangi bir sınır yoktur. Kortej bayrak kullanım alanına göre uzunluk ölçüsü belirlenir, 1 metreye 20 metrede olabilir 50 metrede.. veya 3 metreye 45 metre olabilir. Kortej bayrağı ölçü ve fiyat bilgisi için bizimle detaylı görüşme sağlamanızı rica ederiz.