Masa Bayrakları Üretimi ve Satış

3.522
Masa Bayrakları Üretimi ve Satış

Flamanın yanı sıra en popüler logolardan biri de masa bayrağıdır. Bu bayraklar sistemin sembolik unsurları olduğu için özellikle kullanıldığı alanlarda üretimlerine değer verilmektedir. Masanın üzerindeki bu bayraklar, bulunduğunuz kurumları tanıtma ve resmiyetini gösterme gibi bir misyona sahiptir. Bu bayraklar genellikle masaya yerleştirilir ve boyutları sıradan bayraklara göre çok küçüktür. Firmalar, işletmeler, kurum ve kuruluşlar logo tercihlerinde ikili, üçlü veya çoklu seçim yapabilirler. Bu seçeneklerden biri de kesinlikle tercih edilen masa bayrağıdır. Masa başı işlerle uğraşan kişiler için hem ofislerini temsil eden hem de işyerlerinin sembolü olan masa bayrağına sahip olmak bir gelenek haline geldi. Masa rayı ve diğer aksesuarlar masa üzerinde şık bir şekilde durarak masa sahibine bağımsız bir kimlik sağlar. Sağ veya sol köşelere konulan masa bayrakları genellikle çift olarak yerleştirilir, biri Türk bayrağı diğeri ise kurum, kuruluş, dernek veya vakfın bayrağıdır. Ancak isteğe bağlı olarak üçlü ve dörtlü yerleştirme de mevcuttur. Özellikle ülke ve şirketin uluslararası bağlantıları varsa, küresel kuruluşlar (Avrupa Birliği veya NATO gibi) de bir masaüstü logosuna sahip olabilir.

Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Bir şirketin, genel merkezin veya kurumun, dernek veya vakfın başkanının sembolü olarak, orada oturan kişinin makamını temsil eden bir masa açısından ulusal bayrağın yanına küçük bir masa bayrağı yerleştirilmesi de önemlidir. Misafirlerin ve ziyaretçilerin dikkatini çeken ilk şey masanın köşesinde duran masa bayrağıdır. Masa bayrağı bir sembol olmasının yanı sıra bir firma veya firmanın reklam objesi olarak önemli bir konuma sahiptir ve çeşitli şekillerde üretilebilir. Özellikle boyutları itibariyle oldukça portatif bir yapıya sahip olan masa koşucuları, olası yer değiştirmelerde masa sahibine herhangi bir zorluk çıkarmadan taşınabilmesi nedeniyle de oldukça rağbet görmektedir.Masa bayrağı ölçüsü olarak en çok tercih edilen ölçü 15×22,5 cm ve 8,5×25 cm ölçülerinde olan bayraktır. Masa rayının tasarım ölçüsü, yerleştirildiğinde masanın iki yanında oturan kişinin yüzünü kapatmayacak olup, saten ve polyester kumaştan üretilmiştir. Masa bayrağının zemini bu kumaşlardan yapılmıştır ve arka plan olarak yerleri temsil eden işaretler, işaretler veya diğer semboller vardır. Genellikle ölçünün aynı standartta olması masanın fazla kalabalık gözükmemesi için faydalıdır. Masa rayı hariç ideal ölçü 15×22,5 cm ve 8,5×25 cm’dir, çünkü diğer aksesuarların farklı konumları vardır.

Masa Bayrakları ve Masa Direkleri

Direk üzerine basılan masa bayrağının türü ve masanın üzerinde bulunan kalem, sıra, ajanda ve takvim gibi masa eşyaları ofis ve ofisin büyüklüğüne göre mekândan mekâna değişiklik gösteren olmazsa olmaz mobilyalardır. Müşterinin istekleri. Fon rengine serigrafi, serigraf baskı veya dijital baskı yöntemleri ile işlenen semboller, kurum veya kuruluşun amblemine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak her kuruluşun ihtiyaç duyduğu ilk masa bayrağı Türk masa bayrağıdır. Ayrıca özel firmaların masa bayrakları ve yabancı masa bayrakları da tercih edilmektedir. Masa bayraklarına kalite standartlarına uygun olarak bakanlıklar, genel bürolar, holding şirketleri, şirketler, vakıflar, dernekler, sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, ticaret odaları, sendikalar ve diğer tüm kuruluşların logoları basılmaktadır. Paslanmaz krom metalden yapılan masa bayrak direği, üzerine bayrağın asıldığı polyester veya saten kumaştan yapılmış modaya uygun bir direktir. Mevcut tabloyu renklendirmek için tablo bayrakları tekli, ikili, üçlü veya dörtlü olarak yerleştirilebilir. Çeşitli kaliteli modellerde üretilen masa rayları, krom direkler üzerinde oldukça gösterişli görünmektedir. Masa bayrak direği paslanmayı önlemek için özel olarak yapılmış olup ilk günkü kalite ve görünümünü korumaktadır. Firmamız krom kaplama bayrak direkleri ve masa bayrakları üretmektedir. İstediğiniz tüm modellere göre üretilebilir.

Masa bayrağında kullanılan kumaş türleri parlak atlas ve satendir. Masa bayrakları kurumsallık göstergesi olur, aynı zamanda şirketlerin yer aldığı ya da çalıştığı ülkelerin bayrakları da bastırılarak kullanılır. Masa bayrağı siparişleriniz en hızlı şekilde alınır.

izmir bayrak afiş