Portatif olması nedeniyle kurulumu hızlı ve kolaydır.

Genel olarak Plaj Bayrağı, tanıtımı yapılacak olan markaların görünürlüğünü arttırmak, dikkat çekmek yada bilgilendirme yapmak için bayrak üretimi yapılan bayrak türüdür.

Plaj Bayrağı marka, mekan, ürün veya hizmeti tanıtmak için plastik dubanın içerinde özel alaşımlı direğe monte edilmiş raşel kumaş baskıdan oluşan bir bayrak çeşitidir. Genel olarak Plaj Bayrağı, tanıtımı yapılacak olan markaların görünürlüğünü arttırmak, dikkat çekmek yada bilgilendirme yapmak için bayrak üretimi yapılan bayrak türüdür.
 
Plaj Bayrağı günümüzde en çok tercih edilen bayrak çeşitlerindendir. Bayrak imalatı yapan firmamızda bayrak kumaşımızın yağmurdan etkilenmemesi için fikse işlemi yapılır. Bayrak üretimi birimimizde işlem gören bayrak kumaşımızın renginde solma yada rengin atması, değişmesi gibi durumlar olmaz. Yelken bayrağınızın kirlenmesi durumunda ise rahatlıkla yıkama işlemi yapabilirsiniz. Bayrağın özel tasarımı ile her zaman görünür olması sağlanmaktadır. Plaj Bayrağı üretimi ve bayrak imalatı yapılan firmamızda kişiye özel tasarım ile markanızın en iyi şekilde görünmesi sağlanmaktadır. Plaj Bayrağı rüzgarla birlikte 360 derece hareket kabiliyeti sayesinde dikkat çekmesi markanızın görünürlüğünü artıracaktır. Bayrak üretimi atölyemizde uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır. Plaj Bayrağı portatif olması nedeniyle kurulumu hızlı ve kolaydır.